Svadobná fotografia

... pre jedných NAJKRAJŠÍ deň v živote... pre iných stres, s ktorým sa vyrovnávajú pár týždňov... :o) V každom prípade vždy poteší, keď sa môžete spoľahnúť na niekoho, kto vám to chce aspoň trošku "uľahčiť" milým prístupom, ochotou a snahou zachytiť tento váš veľký deň fotkami, ktoré si aj po rokoch s úsmevom pozriete. Páči sa mi všetko originálne, nápadité... jednoducho fotky, z ktorých je cítiť atmosféra tohto krásneho okamihu... čo viac k tomu ešte napísať? :o)

Cenník:

BALÍK MINI: 280 EUR

Umelecké fotenie mladomanželského páru + svadobný obrad + spoločné fotky

V cene sú všetky fotografie na DVD s originálnou potlačou a svadobným obalom, profesionálna retuš a úprava najkrajších 20 fotografií + tlač 10 fotografií (rozmer 21 x 15 cm)

BALÍK ŠTANDARD: 380 EUR

Fotenie komplet celej svadby (max. do 2 hodiny v noci)

V cene sú všetky fotografie na DVD s originálnou potlačou a svadobným obalom, profesionálna retuš a úprava najkrajších 30 fotografií + tlač 20 fotografií (rozmer 21 x 15 cm)

BALÍK MAXI: 430 EUR

Fotenie komplet celej svadby (max. do 2 hodiny v noci) + FOTOALBUM

V cene sú všetky fotografie na DVD s originálnou potlačou a svadobným obalom, profesionálna retuš a úprava najkrajších 50 fotografií (+ čb a "sépiová" verzia) + svadobný samolepiaci fotoalbum (tlač a založenie 40 fotografií o rozmere 21 x 15 cm)

V prípade dopravy vlastným autom je cena 0,25 EUR / km

Cenník je platný od 1.11.2022, pre svadby "objednané" do tohto termínu platí pôvodný cenník.